Návrhy, realizace a

správa počítačových sítí LAN,

WIFI

Každá společnost i domácnost potřebuje 100% fungující počítačovou síť a jakékoli i sebemenší výpadky jsou zcela nežádoucí. Provádíme realizace počítačových sítí typu LAN, WLAN (od návrhu struktury sítě až po její realizaci, nastavení síťových komponent a ověření funkčnosti). Jsme schopni Vám spravovat síť pod platformou MS Windows na serverech i pracovních stanicích. Jsme schopni Vám přinést řešení, které Vám zvýší efektivitu Vašeho podnikání – např. pravidelný systém zálohování dat, bezpečnostní politika, možnost přístupu do firemní sítě z domova apod.

networking
modernizace

Modernizace, repasace, upgrade počítačů

Nestačí Vám dosavadní výkon? Přestává již Váš počítač vyhovovat požadavkům současného software? Ne vždy je zapotřebí koupit celý nový počítač. Ochotně Vám poradíme s modernizací jednotlivých komponent a popřípadě zajistíme jejich nákup a instalaci. Dejte nám vědět a my Vám navrhneme vylepšení na míru.

Oprava a servis počítačů

Zjistíme, co se na Vašem stroji porouchalo, dodáme náhradní díly a opravíme. Pokud charakter poruchy dovolí, tak vše přímo u Vás – počítač budete mít tak neustále pod kontrolou. U složitějších oprav si Váš počítač odvezeme k nám, kde ho opravíme a v krátké době opět přivezeme zpět. Provádíme připojení periférie k PC, instalace ovladačů (popř. aplikačního software dodávaného k zařízení) a otestování funkčnosti.

op
gar

Údržba, čištění HW, garanční prohlídky

Nemalá část poruch HW a jejich periferií pramení právě ze zanedbané pravidelné preventivní údržby a čištění. Víme, co dokáže elektrostatický výboj, zkrat na vysokonapěťových částech, víme jaké následky má zanešená a posléze nefunkční chladicí jednotka procesoru, …Usazený prach uvnitř počítačů poskytuje rovněž dostatečné životní podmínky různým mikroorganismům a parazitům, které jsou pak chladicí jednotkou počítače vyfukovány do pracovního prostoru uživatele.
Proto doporučujeme a zároveň nabízíme čištění výpočetní techniky a jejich periferií, kancelářské a telekomunikační techniky, které má pozitivní dopad na její životnost a poruchovost.