Instalace a správa operačních systémů

Provádíme instalace a aktualizace operačních systémů (Windows 7, 8.1, 10 atd.) dle Vašich přání a zajišťujeme instalaci ovladačů pro všechna zařízení a periférie. Instalace a konfigurace se provádí včetně otestování činnosti. Zákazník se musí prokázat platnou licencí k OS, pokud je tato licence vyžadována.
Zajistíme legálnost vašich licencí OS, sady MS Office a jiného software. Při přechodu na legální software vám vyjdeme maximálně vstříc a navrhneme optimální řešení.

install_os
inst

Instalace a řešení problémů ostatního software

Provádíme instalaci a aktualizaci aplikačního software dle požadavků zákazníka. Řešíme problémy s fungováním a bezproblémovým během aplikací. Zákazník se musí prokázat platnou licencí k instalovanému software (neplatí pro volně šiřitelný software nebo shareware

Antivirová ochrana, zajištění bezpečnosti dat

Ochráníme vaše data proti nežádoucím vlivům z internetu. Nainstalujeme vám vyhovující antivirovou ochranu proti útokům pirátů, virů a spywaru. Nainstalujeme a nastavíme Vám firewall. Opravíme Vám zabezpečení počítače. Vyčistíme váš pevný disk, odstraníme nepoužívané soubory, staré aplikace nebo poškozený operační systém. Odhalíme chyby a navrhneme možné zlepšení.

obnova

Obnova smazaných či jinak ztracených dat

V dnešní době je nutnost mít dobře navrhnutý systém zálohování s ohledem na všechna bezpečnostní rizika. Jsme schopni Vám navrhnout optimální model. V případe ztráty dat jsou naši pracovníci schopni pomoci se získáním ztracených dat zpět. Zachraňujeme data z poškozených pevných disků. Jsme schopni získat data z disku, na kterém došlo k poruše souborového systému FAT nebo FAT 32 (MS DOS, MS Windows), která bývá nejčastěji způsobena havárií operačního systému nebo počítačovým virem.

Zálohovaní dat, Konverze souboru

Zajistíme převod Vašich fotografií a dokumentů do digitální podoby. Převedeme jednotlivé soubory do jiného formátu pokud nevlastníte daný software. Též provádíme jednorázové i pravidelné zálohování dat na média CD, DVD.

zaloha